FuckEar v Metru / 12.6.2010

Již po druhé vystoupí v Metru kapela FuckEar a myslím, že to bude velice zajímavé si je poslechnout.  Osobně jsem na prvním vystoupení nebyl, ale  jak si tak všímám na facebooku, je mnoho lidí co tuto kapelu hodně doporučuje.one man and friends v Metru / 5.6.2010

pokud máte rádi hudbu ve stylech: HOUSE, DnB, TEK a nebo HC, neváhejte a vydejte se 5. 6 do Metro klubu v Telči. Vstup je zdarma.jaký byl bm(X)treme fest warm-up vol.II ?

Již druhý warm-up telčského festivalu bm(X)treme fest se konal opět v místním klubu Metro v sobotu 8. 5. 2010. Akce byla rozdělena na dvě části- na odpolední a noční. V odpolední části se prezentovali fingerboardisté se svými mini „skaty“. Trénink započal složením parku, který zapůjčila pro fingerboard contest firma Big construction. Park se skládal ze tří hlavní částí a to dvou proti sobě položených velkých stěn s rádius a bank a mezi nimi se vešla ještě střední část s funboxem, pyramidou a raily. Celý park byl zajímavě řešený, překážky na sebe navazovali tak jsme mohli vidět od jezdců zajímavá komba. Do samotného závodu se přihlásilo 11 jezdců z toho se mezi nimi našli i tací, kteří jeli do Telče až z Kaplice nebo dokonce i Šumperku. Ale největší zastoupení jezdců byl z nedalekého Nového Města na Moravě. Kvalifikace začala podle plánu a jela se vyřazovacím systém.   Continue reading jaký byl bm(X)treme fest warm-up vol.II ?Migrace itelc.net na jiný redakční systém

Jak jistě vidíte vzhled tohoto webu se změnil. Je to díky tomu, že jsem provedl migraci článků z původního redakčního systému na jiný. Dříve využívaná Joomla, mne občas již slušně vytáčela a díky změnám nastavení hostingu z důvodu vyšší bezpečnosti jsem se musel rozhodnout. Buď stále vypínat či upravovat nějaké funkce a předcházet tak chybám nebo nefunkčnosti nějakých pluginů a nebo přejít na jiný systém. Po chvilce zkoušení jsem se rozhodl a zvolil wordpress, který jsem v poslední době používal při tvorbě ostatních web stránek. Continue reading Migrace itelc.net na jiný redakční systémetnies bm(X)treme fest presented by LSD 2010 proběhne 26.6.!!

Přípravy festivalu pomalu vrcholí a již je jasný i harmonogram! Telč bude letos hostit druhý ročník bm(X)treme festu dne 26.6.2010. Tento sportovně hudební festival se bude konat v areálu Bike parku Telč. (areál zimního stadionu SK Telč) Continue reading etnies bm(X)treme fest presented by LSD 2010 proběhne 26.6.!!