Dotazník na Metro club

Chodíte do clubu Metro? Tak právě pro Vás je určen tento krátký dotazník, ohledně spokojenosti s akcemi. Zabere Vám to pouze minutu času. Díky a odkaz na dotazník naleznete ZDE

 

Continue reading Dotazník na Metro clubFotogalerie z křestu Fuckear

Další fotogalerka od Martina Vašaty je zde. Tentokrát z koncertu kapel Fuckear, Totální Nasazení, Ros3s a Driák. Continue reading Fotogalerie z křestu FuckearMF na bm(X)tremu!

Do třetice všeho dobrého jsme do Telče pozvali kluky zo Slovenska MF. Můžete se těšit na pořádnou punk rock show! Kdo je ještě neslyšel, tak by je tentokrát určitě neměl promeškat a pozor začínají hrát jako první kapela!

Continue reading MF na bm(X)tremu!Koncert MADFALLS | 8.4.2011

Začátek letošního roku se v počtu kvalitních pořádaných hudebních akcí zdá poměrně vydařený. Proto jsem rád, že vás mohu informovat o jedné další, která bude určitě hodně zajímavá pecka!  Můžete se těšit na vystoupení v Telči již dobře známé kapely MADFALLS. Tento nejen hudební „nářez“ se koná: 8.4.2011 v klubu Metro v Telči od 20:00 hodin. Continue reading Koncert MADFALLS | 8.4.2011Dj-Fernando de Georgi v Telči | 18.3.2011

Poprvé k nám zavítá DJ z Pelhřimova, který působí po celé ČR a vybral si čas i na nás. Na jeho tur republikou si pro nás přichystal zbrusu nové sety od stylu ELEKTRO HOUSE PROGRESIVE vstupné je zdarma, takže neváhejte a zajděte si ho poslechnout.