Nové grafitti v bike parku

Díky všem za podporu v soutěži Conásbaví a zde můžete shlédnout novou výzdobu parku od profi grafitti writerů! Continue reading Nové grafitti v bike parkuEvelynne, B&B duo (bm(X)treme birthday party presented by itelc.net)

Po delší době je tu opět akce v produkci bm(X)treme a itelc.net! V Metru proběhne koncert kapely Evelynne (někteří možná pamatují z loňského festu) a pak vystoupí kluci B&B duo! Na závěr bude ještě nějáký překvápko.. Vzhledem že tato akce je pojata i jako narozeninová oslava, tak je vstup do 21:00 zdarma. Po 21:00 vstup 40 kč. Událost na FB zde.bm(X)treme photo&video session

V sobotu 22.října proběhne celodenní session v bike parku Telč, během které se bude točit a fotit. Odpoledne bude připravený i gril, takže si stačí vzít s sebou maso. Večer bude následovat bm(X)treme afterparty v klubu Metro s kapelou Evelynne a B&B duo…Doufejme že vyjde počasí! Zvěte na událost na FB.Lety Mimo a Indienami 14.10.

14.října se v rámci jejich pozdzimní tour zastaví partička LETY MIMO v Telčském clubu Metro. O tom, že jsou to na české hudební scéně už zkušení matadoři neříká jen to, že jejich kořeny sahají do porevoluční éry, ale i to, že předskakovali kapelám Tři sestry,Liquido, Young Gods, HIM, Killing Joke a nebo Supergrass a dalším. Continue reading Lety Mimo a Indienami 14.10.