Telč blog

Aktualní akce

Home Články Poslední zprávy Velkolepé párty startují v mexx clubu

Velkolepé párty startují v mexx clubu

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Pro některé z nás je tato zpráva již starší záležitostí - pouze jsme čekali, až bude známo datum první párty pod tímto jménem. Pro ostatní to pravděpodobně bude novinkou. Každopádně musím uznat, že majitelé Mexx clubu se opravdu snaží, aby nás v pátek pobavili a aby nenastala fáze stereotypních večerů a nudy. To vše se jim  moc dobře daří, ostatně, přesvědčte se sami.

Onou velikou novinkou Mexx clubu je, že v pátek 16. 10. 2009 proběhne první, a snad ne poslední, párty pod vlajkou Meccamix za účasti exkluzivního hosta - DJ LEE DAGGER (jinak také BIMBO JONES). Meccamix on Tour byla v roce 2008 vyhlášena za 2 nejlepší párty roku - podle Dance Music Awards 2008. Pro větší představení akce trošku oficiálního textu:

MECCAMIX TOUR představuje to nejlepší z klubové noci Meccamix, která se koná každý měsíc v klubu Mecca za účasti těch největších mezinárodních hvězd. Meccamix je nejstarší a zároveň dlouhodobě nejpopulárnější nocí tohoto vyhlášeného pražského klubu. V Mecce hráli již zahraniční DJové jako Tiesto, Armand van Helden, Bob Sinclar, David Morales, Deep Dish, Markus Schulz, Jaydee, Joost van Bellen, Junior Sanchez, Lisa Loud, Little Louie Vega, Martin Solveig, Milk & Sugar, Pete Heller, Roger Sanchez, Judges Jules, Darren Emerson, Felix da Housecat a stovky dalších.

Letošní vyhlašování Dance Music Awards katapultovalo Meccamix do pozice 2. nejlepší party v ČR! Jak tomu na Meccamixu bývá zvykem, zhruba jednou za půl roku nás navštíví nejoblíbenější zahraniční DJ Meccamixu, který byl letos na Miami Winter Music Conferrence nominován v kategorii "nejlepší světový remixér" - Lee Dagger. Leeho nové album BIMBO JONES skóruje jak v Evropě, tak v Americe. Lee je jedním z nejvytíženějších britských DJs, producentů a remixérů současnosti. Pracuje např. pro FATBOYE SLIMA, MICHAELA JACKSONA, PAULA McCARTNEYHO, ANNIE LENOX, PINK, DEEP DISH a další hvězdy. Zároveň je oficiálním rezidentem jednoho z nejprestižnějších londýnských klubů - PACHA LONDON. Leeho styl charakterizuje nesmírná rozmanitost a pestrost. Určitě to není jenom house music, ale barvitý karneval nejrůznějších zvuků a prvků z rocku, funky, electro, ale i známých vokálových skladeb. Sečteno a podtrženo - neopakovatelný hudební zážitek a mejdan s rukama nad hlavou až do rána!

Meccamix Tour představuje velkolepou show s dekoracemi, DJi, konfetovači a celou řadou dalších překvapení jako jsou CD či volné vstupy do klubu Mecca!

To vše je Meccamix!

Osobně doufám, že se tato plánovaná akce povede a že Mexx club bude  v takových a podobných akcích pokračovat, protože by to znamenalo, že bychom se v Telči mohli dočkat dalších významných DJjů velikánů.

Další informace naleznete také na www.mexxclub.cz

LEE DAGGER - Bimbo Jones na Youtube - skladby & remixy:

 

Oblíbené
Záložka
Na email
Četlo: 281
Komentáře (0)

Napiš komentář
smaller | bigger


Opiš zobrazená písmena


Aktualizováno ( Úterý, 29 Září 2009 06:11 )  
Share on facebook

Anketa

K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
 

Přihlášení

Google AdSense


Zprávy admina:

  • 15.7.2009 - změna vzhledu
  • 14.7.2009 - aktualizován RS a články z roku 2008 přesunuty do archívu
  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

FAQs

Chcete se stát redaktorem? info..

Logo itelc.net ke stažení zde..

Logo TBC a bm(X)treme zde..

Hosting

Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
HTML/PHP
MySql databáze
FTP přístup
e-mail adresa neco[a]itelc.net
více informací