Telč blog

Home Články Poslední zprávy Další velká akce v Mexxu - 4.12.2009

Další velká akce v Mexxu - 4.12.2009

Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Klubová akce RED HOT je naprostou novinkou mezi tanečními a klubovými akcemi dnešní doby. Tato akce je jedinečná svojí pestrostí a provokativním nápadem. Budete moci zažít skvělou lechtivou zábavu díky provokujícímu programu, který je pro Vás připraven již od první chvíle, co přijdete na party! Za tento večer budete moct zažít tematickou provokativní módní přehlídku v podání sexy modelek. Ty budou předvádět třicet kusů speciální kolekce erotického prádla značky Obsessive (www.obsessive.cz). Hned poté vznikne v klubu opravdové peklo! 6 nadržených šelem bude vpuštěno mezi Vás a každá bude mít svoji úlohu.
Učitelka Vás bude učit, jak se máte na párty chovat! Policajtka bude na vše dohlížet, aby vše probíhalo v pořádku! Santa Clausova žena bude rozdávat alkoholové dárečky! Sestřička Vám změří tep a hospitalizuje Vás! Uklízečka uklidí Váš nepořádek a Army žena Vás naučí disciplíně!  Další lahůdkou této žhavé noci jsou sexy soutěže, které budou celkem tři. Jejich téma ponecháme zatím překvapením, ať se máte na co těšit. Naším dalším hlavním partnerem, bez kterého by se tyto soutěže vůbec neuskutečnily, je internetový obchod erotických pomůcek – www.sexshopik.cz . Po celý večer se budete moci vyfotit s modelkami ve fotokoutku! Co se týče hudební produkce, můžete se těšit na hudební vystoupení rezidenta akce talentovaného DJ Marty Crow (www.djmartycrow.cz), který Vás svým houseovým energickým setem nenechá ani na minutu vydechnout.

Abyste se mohli po tento večer občerstvit, jsou připraveni pro Vás takzvaní GOLD NAKED TWINS – model a modelka potření zlatem, kteří Vás budou občerstvovat tropickým ovocem! Ještě nemáte dost? Dobrá! Pokud přijdete v prvních třech stovkách návštěvníků párty a vezmete si s sebou něco sexy provokativního na sebe, získáte časopis MAXIM ZDARMA jako dárek od pořadatelů akce RED HOT!

Po celý večer DJ Tomáš Peroutka
Oblíbené
Záložka
Na email
Četlo: 170
Komentáře (0)

Napiš komentář
smaller | bigger


Opiš zobrazená písmena


Aktualizováno ( Středa, 02 Prosinec 2009 18:38 )  
Share on facebook

Anketa

K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
 

Přihlášení

Google AdSense


deep-mails.com

Zprávy admina:

  • 15.7.2009 - změna vzhledu
  • 14.7.2009 - aktualizován RS a články z roku 2008 přesunuty do archívu
  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

FAQs

Chcete se stát redaktorem? info..

Logo itelc.net ke stažení zde..

Logo TBC a bm(X)treme zde..

Hosting

Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
HTML/PHP
MySql databáze
FTP přístup
e-mail adresa neco[a]itelc.net
více informací