Telč blog

Aktualní akce

Telč blog

Dolnorakouská zemská výstava 2009

 17. dubna – 1. listopadu proběhne Dolnorakouská zemská výstava 2009

Horn, Raabs, Telč

Výstava je připravována společně českými a rakouskými odborníky. Tuto výstavu budou doprovázet kulturní, sportovní a společenské akce, které se budou konat zejm. v kraji Vysočina a regionu Waldviertel. Jedná se o Letecký den, závody na „dračích lodích“, přeshraniční jízdu hasičských motorových vozidel FireTrophy, Štrúdlování, výlovy rybníků, hudební koncerty a mnoho dalších zajímavých akcí.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 176
 

HotSpot free internet v Telči

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Přináším další ze článků o připojení k internetu. Dneska jsem se podíval na bezplatné možnosti připojení k Wi-Fi sítím.Tyto informace budou asi nejvíce zajímat návštěvníky Telče a nebo uživatele mobilních telefonů co vlastní telefon s Wi-Fi připojením a potřebujou na internet zdarma a na omezenou dobu.

Free HotSpotové přístupové body v našem městě provozuje METNET a SOMTnet...

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 367
 

Adrenalinové zážitky na Vysočině

Blíží se jaro a s ním slunečné víkendy. A tady je několik typů, jak tyto volné dny strávit a zažít netradiční rozptýlení.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 327
 

Jaké jsou Wi-Fi sítě v Telči?

Ať už žijete v Telči anebo se chystáte přijet do tohoto městečka, může se stát, že budete potřebovat připojit k Internetu. Právě proto vzniká tento článek, ve kterém se pokusím sepsat základní informace a dostupnost Wi-Fi sítí, které v Telči naleznete.

Při psaní článku jsem vycházel z informací, které jsem získal z Internetových stránek poskytovatelů připojení anebo na osobní dotaz. V Telči operuje momentálně několik Wi-Fi sítí a mezi největší patří: METNET, PB-NET, V-Net, SOMTnet,  CTN - Cora Třešť, pokud znáte nějaké další, kteří operují na našem území, napište nám a rádi je doplníme.

Přečíst vše
Přidej komentář (3)
Hits: 437
 

Grafitti a vandalové v Telči?!

K napsání této úvahy mě dovedl fakt co se přihodilo některým překážkám v našem Bike parku a rádoby grafitti po Telči.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 221
 

sportovní videa na youtubu

Mým každodenním rituálem se stalo sledování web videí. Proto jsem se rozhodl podělit se o ty nejpovedenější sportovní, které uvízli v mém favourite listu, s Vámi. Kdyby jste měli něco zajímavého, tak to přihoďte do diskuze pod článkem nebo se připojte k našemu blogovacímu teamu. itelc.net for people !
Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 423
 

Hudba pro fajnšmekry

Rozhodl jsem se sem občas dát nějaké to hudební video a dneska zavítám do TRIPHOPu, což je pro mne nej . Zde máte něco pro opravdové pohodové znalce a recenzi na album ze kterého ta super hudba je.
Recenze zde: http://musicserver.cz/clanek/22250/Portishead-Third/ a video po otevření celého článku
Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 246
 

Známe předběžný termín Telč bm(X)treme fest

Dle informací od Romana Čermáka, který tento rok opět pořádá další akci v Telečském bike parku na zimním stadionu, jsem se dozvěděl předběžný termín konání prvního ročníku festivalu extrémních sportů v čele s Freestyle BMX a MTB. Pokud nenastane žádná krizová situace, bude se konat dne 27. 6. 2009 a naváže tak na předchozí ročníky bikerských jamů a navíc se zde utkají i nejlepší barmani z republiky ve Freestyle bartendingu...
Plánuje se celodenní program protkaný exhibicemi různorodých sportů pro mladé (breakdance, skateboarding, inline, miniscooter, footbag, bmx flatland, parcour,…). Večer proběhne vystoupení kapel a DJ, která potrvají až do pozdních nočních hodin. Z účinkujících vystoupí kapely:  Arcikačány,  4th Soul, Mama Earth. Celá tato akce bude veřejnosti přístupná zdarma a během dne bude k dispozici občerstvení od našich sponzorů a drinky od mistrů barmanů za akční ceny! Během dne bude možno zakoupit lístky do slosovatelné tomboly. Účast přislíbil Fox Skupin (za celý tbb team), Pája Antoš, Tomáš Zejda, Martin Voříšek a mnozí další..
Další informace přineseme v dalších článcích.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 266
 
Více článků...
  Strana 4 z 4
  Share on facebook

  Anketa

  K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
   

  Přihlášení

  Google AdSense


  Zprávy admina:

  • 15.7.2009 - změna vzhledu
  • 14.7.2009 - aktualizován RS a články z roku 2008 přesunuty do archívu
  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

  FAQs

  Chcete se stát redaktorem? info..

  Logo itelc.net ke stažení zde..

  Logo TBC a bm(X)treme zde..

  Hosting

  Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
  HTML/PHP
  MySql databáze
  FTP přístup
  e-mail adresa neco[a]itelc.net
  více informací