Telč blog

Aktualní akce

Telč blog

Proti proudu 2009

Poslední dobou vznikají festivaly jako houby po dešti. Pořadatelé v Moravských Budějovicích však mají již 12-ti letou tradici. Letos je to můj již čtvrtý festival, a proto se ho pokusím porovnat s ostatními. Festival Proti proudu se koná uprostřed města v areálu letního kina. Hned po příjezdu mě překvapila malá rozloha areálu.

 

 

Telč na seznamu Google Street View - zatím nebude

Do dnešního dne bylo možné na této adrese: http://www.google.com/intl/cs/landing/streetviewvote/streetview-vote.html hlasovat zda se Telč dostane na seznam dalších 3 lokalit, které by Google pomocí svých speciálních vozů nafotil do jejich map: Google Street View. Bohužel dnešním dnem bylo hlasování ukončeno a Telč neuspěla. Hlasovalo přes 9000 lidí a hlasování dopadlo:
1. Olomouc (Morava) 22%
2. Český Krumlov (Jihočeský kraj) 17%
3. Hřensko - České Švýcarsko (Severočeský kraj) 13%

Tak snad uspějeme příště, pokud nějaké příště bude.
 

Věci od Fake Tapes k objednání.

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 

Pokud si pamatujete na skupinu Fake Tapes, která nedávno vystupovala na již několikrát zmiňovaném bm(X)treme festu, máte nyní možnost si objednat jejich CD, dámská i pánská trička, tašku anebo placku.

 

Hledáme lidi na spolupráci...

Léto se nám pěkně rozjelo a myslím, že tento blog celkem také. Přichází doba kdy je Telč plná zajímavých událostí a vzniká plno témat, kterým se můžeme věnovat. Oceníme, pokud máte nápad anebo přímo chuť se podílet. Nabízím Vám možnost se zviditelnit a přispívat - ať už články, fotkami nebo tématy na tento blog. Nebojte se a klidně to vyzkoušejte. Nestojí to mnoho času a je to opravdu zajímavé a jednoduché. Pokud tedy máte fotky, poznatky či nápady, neváhejte a kontaktujte mne na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
 

Hudební klipy (tentokrát známé i neznámé kytarovky)

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 

Na hudební scéně je spousta kapel, které stojí za to poznat, proto se s Vámi podělím o svých ,,pár" favourites..(od popu přes emo, punkrock, indie, hc...)

 

Ohlédnutí za hudebním festivalem Zámostí 2009

Hudební festival Zámostí se konal stejně jako každý rok v městě Třebíč. Ale teď něco málo k historii festivalu. Tento hudební festival poprvé odstartoval roku 1997 na prostranství bývalé Subakovy továrny (pořádá se na stejném místě dodnes). Roku 1998 dokonce navštívil festival osobně bývalý prezident České republiky Václav Havel. Letos již 13. ročník přinesl doopravdy pro každého diváka velkolepou podívanou.....
 

Festival - Proti proudu

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
17. a 18. července otevře již po dvanácté své brány areál festivalu Proti proudu v Moravských Budějovicích. Třetí červencový víkend se v Moravských Budějovicích tradičně sejdou příznivci a milovníci hudby, zábavy a příjemné atmosféry, aby si užili neodolatelné kouzlo atmosféry menšího „rodinného“ festivalu....
 

Letní KINO v Telči a v Nové Říši

Do kalendáře akcí jsem doplnil program Letního KINA v Telči a v Nové Říši. Pokud si chcete, zpříjemnit večer příjemným posezením u filmu v otevřené přírodě, neváhejte a vyrazte koukat s přáteli. Mne nezbude než popřát Vám dobré počasí a krásné prožitky. Ještě poděkování Lucii Norkové za zaslání programu.
 
Více článků...
  Strana 2 z 4
  Share on facebook

  Anketa

  K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
   

  Přihlášení

  Google AdSense


  Zprávy admina:

  • 15.7.2009 - změna vzhledu
  • 14.7.2009 - aktualizován RS a články z roku 2008 přesunuty do archívu
  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

  FAQs

  Chcete se stát redaktorem? info..

  Logo itelc.net ke stažení zde..

  Logo TBC a bm(X)treme zde..

  Hosting

  Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
  HTML/PHP
  MySql databáze
  FTP přístup
  e-mail adresa neco[a]itelc.net
  více informací