Telč blog

Aktualní akce

Telč blog

bm(X)treme fest warm up party #1

Hodnocení uživatelů: / 1
NejhoršíNejlepší 
A je tady první warm up party v Telčském klubu Metro! Akce začíná 10.4. ve 20:00 promítáním videí z České produkce a to MTB videem Spectrum, po něm bude následovat snowboardové a freeski video SNOWPORNING a BMX film NO DISPLAY TRIP. Ale především se můžete těšit na vystoupení skvělé kapely The Cornflakes (http://bandzone.cz/thecornflakes)!! Vstup na akci je 40kč a každý lístek se dostaneme do slosování o ceny!
 

Svahová dostupnost - Volume 8 / 16.4.2010

Již po osmé se chystá Svahová dostupnost 12° zahrát v Telči v Metru, tak neváhejte a přijďte je podpořit.
 

DJ Danny v Metru / 2.4.2010

Po nějaké době se můžete těšit na vystoupení DJ Dannyho v Metru a přijít si poslechnout nějaké jeho nové hudební mixy.


 

bm(X)treme fest 2010 první informace (update 3.3.2010)

Hodnocení uživatelů: / 3
NejhoršíNejlepší 
O co se jedná? Bm(X)treme fest je nový sportovně hudební festival, který se koná v malém historickém městečku Telč. Letos již druhý ročník tohoto festivalu představí řadu novinek. Zastoupení ve freestylových a extremních sportech v letošním ročníku bude mít
 

VEES & INDIENAMI - 6.3.2010

 

GAUNER JIBBING SNOW CONTEST

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Po delší odmlce Vám dáváme tip na dobrou akci a to jibbingový (sjíždění zábradlí a jiných městských překážek na snowboardu) závod v Jihlavě. Více informací naleznete na www.gauner.cz a facebooku. Jen škoda že akce na Vysočině drží pořadatelé v ,,tajnosti" a nejsou schopni o nich poslat alespoň tiskové zprávy...
 

Indien Ami news

Kluci z kapely Indien Ami teď poctivě cvičí ve zkušebně a chystají nové písničky na jejich první album. V případě zájmu můžete klukům finančně pomoct s náklady na náhrání jejich CD. V článku můžete také shlédnout a poslechnout dvě písničky ze zkušebny. Pro milovníky sociálních sítí mají kluci profil na facebooku.

 

hudební klipy vol.2

Po delší době jsem dal dohromady pár zajímavých klipů od Českých i světových kapel. Díky za pomoc Dejfosovi a Mezíkovi! Tak neváhejte a vrhněte se na ně...

 

 

Velkolepé párty startují v mexx clubu

Pro některé z nás je tato zpráva již starší záležitostí - pouze jsme čekali, až bude známo datum první párty pod tímto jménem. Pro ostatní to pravděpodobně bude novinkou. Každopádně musím uznat, že majitelé Mexx clubu se opravdu snaží, aby nás v pátek pobavili a aby nenastala fáze stereotypních večerů a nudy. To vše se jim  moc dobře daří, ostatně, přesvědčte se sami.

Onou velikou novinkou Mexx clubu je, že v pátek 16. 10. 2009 proběhne první, a snad ne poslední, párty pod vlajkou Meccamix za účasti exkluzivního hosta - DJ LEE DAGGER (jinak také BIMBO JONES). Meccamix on Tour byla v roce 2008 vyhlášena za 2 nejlepší párty roku - podle Dance Music Awards 2008. Pro větší představení akce trošku oficiálního textu:

 

DJ MIA se vrací s RNB

Po nějaké době evidentního úspěchu se do Mexx clubu vrací DJka MIA. Určitě si mnoho z vás pamatuje, v jakém pohodovém rytmu zahrála a rozhýbala lidi na parketu. Osobně se mi její mix moc líbil a věřím, že nejsem sám. Proto mám radost, že se do Mexx clubu vrací a to v pátek 25. 9. 2009.

Tuto DJku jsem již na tomto webu představil, takže pokud si ji chcete připomenout:

https://itelc.net/web/index.php/20090717159/MEXX-club-nam-pripravil-hudebni-pecku.html

Web DJky Mia: http://www.djmia.cz/

 

TELČ SUMMER 22.8.

Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 

Druhý festivalový den startoval s menším spožděním po 13té hodině. Bohužel deštivé počasí jakožto letošní prokletí všech pořadatelů festivalů, společně s méně zmánými kapelami a klasickým nezájmem lidí poznávat něco nového proměnilo odpoledne v pouhé čekání na večer.

 

TELC SUMMER 21.8. den první

První den odstartovala divadelní představení na zámeckém nádvoří. Bohužel návštěvnost byla hodně malá a naše redakce se účastnila pouze části představení KONKURZ. Poté následoval přesun na party k rybníku Roštýn,

 
 • «
 •  Začátek 
 •  Předchozí 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  Další 
 •  Konec 
 • »
Strana 1 z 4
Share on facebook

Anketa

K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
 

Přihlášení

Google AdSense


deep-mails.com

Zprávy admina:

 • 15.7.2009 - změna vzhledu
 • 14.7.2009 - aktualizován RS a články z roku 2008 přesunuty do archívu
 • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
 • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
 • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
 • Zprovozněny komentáře
 • Zprovozněna fotogalerie
 • Zprovozněna kniha návštěv

FAQs

Chcete se stát redaktorem? info..

Logo itelc.net ke stažení zde..

Logo TBC a bm(X)treme zde..

Hosting

Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
HTML/PHP
MySql databáze
FTP přístup
e-mail adresa neco[a]itelc.net
více informací