DSC_0403

BMXtreme fest přináší spoustu novinek!

DSC_0403BMXtreme fest se po roční odmlce vrací do kalendáře nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcí na Vysočině. Kdyby náhodou někdo nevěděl, tak je to již šestý ročník sportovně-hudební akce, která se letos koná v termínu 3. – 4. 7. 2015 v Telči! Největší změnou letošního ročníku je místo konání závodu. Sobotní první závod ze série o titul MČR v BMX minirampě se bude totiž odehrávat přímo na historickém náměstí Zachariáše z Hradce ve spinminirampě od VSA Xtreme.

Závod se pojede v kategorii Pro i Amateur. V kategorii Pro se navíc rozdělí prize money 10 000 Kč! Každopádně ani jezdci, kterým závodění v rampě nic moc neříká se v Telči nudit nedudou, jelikož v areálu Bikeparku Telč bude v provozu street park a minirampa.

Každopádně program startuje již v pátek tréninkem a především koncerty Paulieho Garanda, DJ Wiche a dalších DJs v Mexx clubu. Po vyhlášení sobotního závodu na náměstí se budou konat koncerty kapel Totální Nasazení, Skywalker, Afarastafa a vystoupení DJs v nově otevřeném klubu Prostor. Předprodej vstupů na akci probíhá na www.bmxtreme.cz.