Telč blog


Home Články Poslední zprávy
Poslední zprávy
Rally Vysočina Telč
Hodnocení uživatelů: / 4
NejhoršíNejlepší 
Články
Napsal uživatel Lenka   
Neděle, 10 Květen 2009 19:04
Datum a místo konání: pátek 29. 5. – sobota 30. 5. 2009, Telč

Zápočet rally:
Mistrovství ČR ve sprintrally
K4 Pohár ČR v rally
Pohár mládeže
Dámský pohár

Na konci května se pojede Rally Vysočina Telč, která zaujme v motoristickém kalendáři Mistrovství České republiky ve sprintrally místo po zrušené Rally Vyškov. Rally Vysočina pořádá Rally Vysočina klub v AČR ve spolupráci s AMK RALLYSPORT. Start do rally proběhne na startovní rampě na nám. Zachariáše z Hradce v Telči. Oficiálním startem je vyhlášena sobota 30. 5. 2009 v 7:30 na nám. Zachariáše z Hradce, dojetí do cíle je předpokládáno 30. 5. 2009 ve 14:55 také na náměstí...
Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 258
LAST_UPDATED2
 
Elixírclub mění web adresu, stará je na prodej - aktualizováno
Články
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 08 Květen 2009 09:46
Určitě si mnoho z Vás všimlo, že již delší dobu nefungují webové stránky www.elixirclub.cz - tedy stránky disko klubu v Mrákotíně. Zpočátku jsem odhadoval, že došlo k nějaké chybě administrátora anebo má pouze klub zpožděnou platbu za webhosting, ale teď se již zobrazuje místo stránek informace, že doména je na prodej. Včera jsem se domníval, že web elixíru je opravdu mrtev, ale již jsem obdržel informace nové, proto tento článek upravuji. Dle těchto informací elixír club změnil web adresu na www.elixir-club.cz a vše vypadá na úmysl. Dle mého názoru je to škoda a netuším co k tomu majitele vedlo, ale určitě si všichni na novou adresu zvyknete.Bohužel tato změna nepřinesla, žádnou jinak viditelnou změnu, jako redesign vzhledu, nové funkce a vylepšenou návštěvní knihu, ale na toto téma se nebudu radši vyjadřovat.
Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 201
LAST_UPDATED2
 
Danny se nekonal. Nemoc je zrádná :(
Články
Napsal uživatel Administrator   
Úterý, 05 Květen 2009 05:32
DJ Danny se bohužel 1. 5. 2009 do Metra nedostavil a tak nebylo možné si vyslechnout jeho hudební umění. Informaci o jeho nemoci a nemožnosti konání akce jsem obdržel v pozdních večerních hodinách. a tak nebylo možné upozornit, že akce není. Tak budeme doufat, že Dannyho nebude nemoc trápit dlouho a příště už se to povede.
Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 83
LAST_UPDATED2
 
Telč Bike Club má nová loga
Články
Napsal uživatel Administrator   
Čtvrtek, 23 Duben 2009 10:42

Možná už si někdo z vás povšimnul, že Telč Bike Club (TBC) má nové logo a začíná se objevovat i oficiální logo na připravovaný bm(X)treme fest. Loga bylo možné spatřit pouze na facebooku ve skupinách patřících TBC. Včera se logo TBC poprvé objevilo na tomto blogu, a to na plakátu na Build and Ride weekend (support your local scene). Logo na bm(X)treme můžete zatím vidět pouze zde anebo facebooku. Dále připravujeme poutací a oficiální vzhled plakátu na bm(X)treme fest a kompletní redesign webu TBC (http://tbc.itelc.net). Doufáme, že se vám nová loga zamlouvají. Pro případ potřeby jsou loga ke stažení zde.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 149
LAST_UPDATED2
 
Bikeři budou opravovat svůj BIKE PARK
Články
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 22 Duben 2009 09:01
Bikeři z Telč Bike Clubu se připravují na akci Build and ride weekend (support your local scene), při které proběhne oprava jejich Bike parku v prostorách zimního stadionu. Akce se bude konat 2. května, kdy od 10:00 hodin začnou upravovat park, a pokud je chcete podpořit, můžete vzít nějaké nářadí a zapojit se. V případě zájmu o více informací napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tato oprava Bike parku je zároveň menší přípravou na již avizovaný bm(X)treme fest, který proběhne  27.6.2009 opět v tomto areálu. Ve večerních hodinách proběhne v Metru afterparty spojená s videoprojekcí a LIVE vystoupením kapely INDIENAMI. Další den proběhne volné ježdění v areálu Bike parku.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 78
 
Více článků...
  • Dolnorakouská zemská výstava 2009
  • Grafitti a vandalové v Telči?!
  • Známe předběžný termín Telč bm(X)treme fest
  • POZOR ZMĚNA !!!


Strana 3 z 5
 

Aktualní akce

Anketa

K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
 

PřihlášeníGoogle AdSense


Zprávy admina:

  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

FAQs

Chcete se stát redaktorem? info..

Logo itelc.net ke stažení zde..

Logo TBC a bm(X)treme zde..

Hosting

Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
HTML/PHP
MySql databáze
FTP přístup
e-mail adresa neco[a]itelc.net
více informací