Telč blog


Home Články Reporty
Reporty
Podařený víkend v Metru
Články
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 09 Únor 2009 09:48

Tento víkend jsem i přes jiné původní plány a úmysly navštívil všechny akce v Metru a byl jsem příjemně potěšen atmosférou a děním. V pátek se jednalo o DeLuxe v rytmu minimal/electro/techno při kterém Dj`s  Wexter, Matimur a Goldy (ani nevím, zda jsem je tam postřehl všechny) ukázali lidem v Metru, že hrát opravdu umí. Jejich mixy ve mne zanechali opravdu dobrý dojem a pocit hudebního uspokojení. Při rozhovorech s přáteli na baru jsem nejednou slyšel chválu na hudební dění. Jediné co mne trochu zklamalo, byla návštěvnost. Očekával jsem lidí trochu více, ale zase o to byla větší zábava na baru.

Přečíst vše
Přidej komentář (2)
Hits: 192
LAST_UPDATED2
 
Fotoreport z BIKE AND BARTENDERS SESSION - doplněno!
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Články
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 08 Září 2008 00:00

Dne 6. 9. 2008 se na zimním stadionu pořádali další povedené závody Telečského Bike klubu (http//tbc.itelc.net), které nesly jméno: BIKE AND BARTENDERS SESSION. Neváhali a byli jsme u toho, abychom Vám mohli přinést fotoreport. Musíme říci, že závody se povedly a klukům se zdařila i organizace, panovala dobrá nálada, ke které přispělo velice vyvedené teplé a slunečné počasí.

Od 10:00 se závodníci rozjížděli v tréninku a probíhaly přípravy celé akce. Kvalifikace závodu měla startovat v 14:00, ale došlo k malému zpoždění, což snad nikomu nevadilo. Po kvalifikaci se konalo velké finále bikerů, kteří předvedli opravdu zdařilé kousky. Ve fotogalerii naleznete fotky z finále a pak další exhibiční jízdy....

LAST_UPDATED2
 
Fotoreport z K1400 Chopper&Cruiser v Telči
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Články
Napsal uživatel Administrator   
Neděle, 07 Září 2008 12:53

Dne 6. 9. 2008 do Telče na náměstí Zachariáše z Hradce zavítalo několik opravdu nádherných motorek typu Chopper. Akci pořádal: K1400 Chopper&Cruiser. Příjezd do Telče se konal v rámci akce nazvané Mrkvancová slezina 2008.

Dle informací z diskusního fóra na stránkách http://www.k1400.cz měli následující trasu: vyjížďka 200 km z Polné přes Jihlavské vrchy do České Kanady (pohraničím Slavonicka, Novobystřicka). Dále pak vyjížďka po trase Polná – Jihlava – Horní Cerkev – Žirovnice – Strmilov - Kunžak – Hrad Landštejn - Slavonice – Dačice – Telč – a pomalu zpět na Přibyslav.

Přečíst vše
Přidej komentář (0)
Hits: 1036
LAST_UPDATED2
 
Jak proběhl TBC BACKYARD JAM?
Hodnocení uživatelů: / 2
NejhoršíNejlepší 
Články
Napsal uživatel Administrator   
Středa, 27 Srpen 2008 11:37

Dne 2.8.2008 se v Telči konal již třetím rokem TBC BACKYARD JAM a po chvilce mlčení Vám podáme nějaké informace o tom jaké to tam bylo. Článek nám poskytnul Roman Čermák - pořadatel i místní biker, který bohužel na závodech nevystoupil.

TBC BACKYARD JAM jsou lokální závody pro bmx a mtb. V loňskem roce jsme dostali dotaci v projektu Mládež v akci na stavbu minirampy a zbytek jsme stavěli svépomoci za podpory sponzoru.

Letos závodilo 15 jezdců i ze vzdálenějších měst jako je Litomyšl a České Budějovice. Ráno počasí nevypadalo přívětivě, ale nakonec jsme se dočkali i sluníčka. Závod se jel systémem jamu na jednotlivých překážkách plus big air (polet do výšky) na funboxu a největším radiusu.
Přečíst vše
Přidej komentář (3)
Hits: 806
LAST_UPDATED2
 


 

Aktualní akce

Anketa

K jakému Internetu v Telči jste připojeni?
 

PřihlášeníGoogle AdSense


Zprávy admina:

  • 9.2.2009 - upravena frontpage a další vlastnosti u zobrazení článků, úprava sekcí a kategorií
  • 9.9.2008 - upravena frontpage webu
  • 30.9.2008 - zapnuto SEO/SEF
  • Zprovozněny komentáře
  • Zprovozněna fotogalerie
  • Zprovozněna kniha návštěv

FAQs

Chcete se stát redaktorem? info..

Logo itelc.net ke stažení zde..

Logo TBC a bm(X)treme zde..

Hosting

Získání webhostingu a domény 3.řádu pod doménou itelc.net.
HTML/PHP
MySql databáze
FTP přístup
e-mail adresa neco[a]itelc.net
více informací