KRU partnerem bm(X)treme festu

Chystáte se již tuto sobotu do Telče na bm(X)treme fest? Vyrazte na něj v novém kvalitním značkovém oblečení, které zakoupíte v obchodě KRU, jenž je partnerem festivalu. Pro oblečení můžete vyrazit do kamenné prodejny v Třešti, kterou najdete naproti autobusovému nádraží, nebo do Jindřichova Hradce. Své nové hadry si ale lze zakoupit i z pohodlí domova prostřednictvím internetového obchodu KRU.cz. KRU Shop disponuje širokým sortimentem oblečení a módních doplňků za skvělé ceny. Zakoupíte zde vše od triček a mikin, přes kšiltovky, kraťasy, až po vybavení na skate a snowboarding. Dodavateli zboží jsou známé renomované značky jako Fox, Funstorm, Vans, Dakine a další.

Sleva 5 % pro registrované

Internetový obchod KRU nabízí 5% slevu pro všechny registrované zákazníky. Veškeré oblečení tak zakoupíte ještě levněji. Pokud zde budete nakupovat pravidelně, výše vaší slevy se díky věrnostnímu systému může vyšplhat dokonce až na 10 %.

Více o věrnostním systému na této stránce.

Nyní sleva 20 % na všechno oblečení Fox

V současné době navíc probíhá akce u oblečení značky Fox, které nyní zakoupíte o 20 % levněji, než jindy. Sleva platí i na nové oblečení. Využijte této skvělé příležitosti a kupte si kraťasy, trička, Mikiny a další.

Navštivte internetový obchod www.KRU.cz

Převzato od: Petr Páral