Máme tady pro Vás premiérový předvánoční večírek bm(X)treme night. Tato akce se bude konat 14.prosince v clubu Mexx v Telči. Během akce Vám zahraje Dj Nimand (někteří si ho možná pamatují z DJské stage na festivale) a DJ N´Zym. V rámci této akce proběhne exhibice BMX flatlandu od Matese Tučka a parkouru v podání předních českých runnerů v čele s " />
Akce — 2.12.2012 18:07

bm(X)treme night

Posted by

Máme tady pro Vás premiérový předvánoční večírek bm(X)treme night. Tato akce se bude konat 14.prosince v clubu Mexx v Telči. Během akce Vám zahraje Dj Nimand (někteří si ho možná pamatují z DJské stage na festivale) a DJ N´Zym. V rámci této akce proběhne exhibice BMX flatlandu od Matese Tučka a parkouru v podání předních českých runnerů v čele s Janen Hankou, který vystupoval i v rámci Československo hledá talent. Celý večer bude v klubu projekce BMX, SNB a dalších extrémních videí na všech obrazovkách. Ke vstupu každý automaticky obdrží lístek do tomboly a další si bude moci zakoupit u našich hostesek ve výhodném balíčku za 50 kč (balíček obsahuje 2 lístky do tomboly a drobné dárky od partnerů akce) Navíc během večera budou i další soutěže o ceny. Vstup 60 kč.

Partneři akce: 69 Slam, Wheel, Zipz shoes, www.too2late.cz, Hack boards, Kmotrov, Pizzerie Marečková, www.bmxtreme.cz

Mediální partneři: Fajn radio, Dirtbiker, www.studentskaleta.cz, itelc.net,www.protisedi.cz, www.studentpoint.cz, www.bmxtreme.cz

DJ N’zym

N’zym do puntíku naplňuje definici “Party DJ”. Jeho sety nejsou nikdy stejné a velmi se blíží živému hraní. Používáním samplů známých hitů v překvapivých mixech je každé jeho vystoupení unikátní a přímo podle aktuální chuti publika. Dlouhodobá intenzivní příprava hudebního materiálu přináší dokonalou orientaci v konkrétním čase a prostoru party. Proto se z N’zymova audio set-upu můžete dočkat všech žánrů od houseu po drum’n'bass s vtipnými výlety až k funky, hiphopu a notoricky známým melodiím a pokřikům.

N’zym a jeho samplery pravidelně podporují trendy akce pod záštitou Red Bullu, Jägermeisteru a dalších brandů pro aktivní komunitu po celém Česku.
Jeho živě míchané sety můžete slyšet každý pátek od 20:30 do 21:00 na Dance Radiu v rámci pořadu Havana Club Inspiration!

DJ Nimand

Co o sobě píše pro Red Bull?
Pocházím z Třebíče, krásného to města na Vysočině. V jeho okolí jsem prožil prvních dvacet let života, ale posledních pár let už se pohybuju převážně na území hlavního města. Studium se protahuje a mě začíná zajímat hudba víc než je zdrávo, a tak se po nějakém roce spouštím pod zem do klubů a začínám šmrdlat. Začátky byly rozpačité, ale snaha bavit lidi neutuchá. Party hity střídají trochu rafinovanější songy a já se zamiloval do funky podpořené breakovými beaty a vysamplovanými starými klasikami.

Počet přečtení: 765


Tags:
  • Sdílej příspěvek:
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg

Comments Closed

Komentáře ukončeny